Konsultatsioon ja järelvastamine

Konsultatsioon Järelvastamine
Andrei Aleksejev
Nora Alfetahe
Daria Alter esmaspäeval 6. tund teisipäeval 7. ja 8. tund
Žanna Amineva kolmapäeval kokkuleppel esmaspäeval kokkuleppel
Eseniya Antropova
Svetlana Atajants esmaspäeval peale 8. tundi või kokkuleppel esmaspäeval 15.00-17.00
Arina Avdejeva esmaspäeval 8. tund esmaspäeval 7. tund
Ljubov Bilovitskaja teisipäeval kell 7.45 esmaspäeval kell 7.45
Ljudmila Boitšenko teisipäeval 7.30 kolmapäeval 6.-7. tund
Ljudmila Borissova täpsustamisel täpsustamisel
Jekaterina Deržavina täpsustamisel täpsustamisel
Anžella Dmitrijeva esmaspäeval kell 15.00-15.45 esmaspäeval kell 15.00-15.45
Ljudmilla Dmitrijeva esmaspäeval kell 14.15-16.30 esmaspäeval kell 14.15-16.30
Marina Dudakova täpsustamisel täpsustamisel
Irina Elbreht esmaspäeval kell 15.00-17.00 esmaspäeval kell 15.00-17.00
Svetlana Ermakova
Roksana Faizova
Vladimir Fesetško Täpsustamisel Täpsustamisel
Natalja Gil Täpsustamisel Täpsustamisel
Veronika Grünbaum reedel kokkuleppel esmaspäeval kell 15.45-16.30
Anne Hindpere-Raudsik
Külli Holsting
Irina Ivakhnenko esmaspäeval kokkuleppel esmaspäeval 6. ja 7. tund
Paul Jaakson
Svetlana Javorskaja esmaspäeval 6. ja 7. tund esmaspäeval 6. ja 7. tund
Kerli Jeršova täpsustamisel täpsustamisel
Jelena Kesküla täpsustamisel täpsustamisel
Tatiana Khokkonen täpsustamisel täpsustamisel
Marju Kiipus
Ljudmila Kjaušene teisipäeval 6.-7. tund teisipäeval 6.-7. tund
Viktoriia Kotsergina
Tatjana Kovš kokkuleppel kokkuleppel
Hanna Kowalewska täpsustamisel täpsustamisel
Jelena Kriis
Katrin Kuusk
Liubov Lebedeva
Irina Lelkova teisipäeval kell 13.15-15.35 teisipäeval kell 13.15-15.35
Kristi Leppik
Merle Luhaäär
Margarita Lyutkina neljapäeval kell 14.00-14.55 neljapäeval kell 13.15-14.00
Tatsiana Makarevich reedel 9. tund esmaspäeval 6.-8. tund
Inna Makovei kolmapäeval 8. tund kolmapäeval 7.-8. tund
Marina Maksimova
Larissa Markova teisipäeval 8. tund teisipäeval 7. tund
Natalja Matvejeva teisipäeval 7.-8. tund teisipäeval 7.-8. tund
Julia Melnychenko
Nadežda Menšikova täpsustamisel täpsustamisel
Nadežda Minajeva kolmapäeval 8. tund kolmapäeval kell 14.15-16.30
Maria Mironova
Julia Nikiforova reedel 8. tund reedel 7.-8. tund
Zhanna Ocheretniuk
Edgar Oganesjan
Maura Paglino
Volha Piashkova
Viktoria Pogorelova
Rimma Posti
Irina Poverina
Galina Pronina kolmapäeval kell 15.00-16.30 kolmapäeval kell 15.00-16.30
Terje Punab
Jurate Ramantsevitšute kokkuleppel kokkuleppel
Elena Raylyan kokkuleppel kokkuleppel
Alice Risti
Silja Risti täpsustamisel täpsustamisel
Maie Saareots
Jüri Saealle
Darja Selivanova täpsustamisel täpsustamisel
Jelena Semendjaeva reedel kell 14.15-16.00 reedel kell 14.15-16.00
Elvire Sepp kokkuleppel kokkuleppel
Evelina Serysheva
Anu Sikka täpsustamisel täpsustamisel
Svetlana Sizova esmaspäeval 7. - 8. tund esmaspäeval 7. - 8. tund
Marina Skopitš täpsustamisel täpsustamisel
Svetlana Stepnjova esmaspäeval kell 15.15-16.30 esmaspäeval 7. ja 8. tund
Tatjana Štšeblanova teisipäeval 8. tund teisipäeval 7. tund
Irina Suškevitš täpsustamisel täpsustamisel
Svetlana Timošenko teisipäeval 8. tund teisipäeval kell 14.05-15.35
Nadežda Vassiljeva kokkuleppel kokkuleppel
Gerli Veeleid
Inge Veiner täpsustamisel täpsustamisel