Konsultatsioon ja järelvastamine

Konsultatsioon Järelvastamine
Andrei Aleksejev
Nora Alfetahe Esmaspäev 7.tund 14:00 ja reede 8.tund 14:00 Esmaspäev 7.tund 14:00 ja reede 8.tund 14:00
Daria Alter
Žanna Amineva Reede 13.20 -14.00, kokkuleppel Reede 13.20 -14.00, kokkuleppel
Eseniya Antropova
Svetlana Atajants Põhikool - teisipäeval 13.00 -13.45; Gümnaasium - kokkuleppel Põhikool - teisipäeval 13.00 -13.45; Gümnaasium - kokkuleppel
Anastasia Atajants
Arina Avdejeva
Evelina Bankirova Reede 13.20-14.00 Reede 13.20-14.00
Ljubov Bilovitskaja Esmaspäev 7.30; Teisipäev .7.30
Ljudmila Boitšenko
Ljudmila Borissova Teisipäev 14:00 - 14:30
Jekaterina Deržavina
Anžella Dmitrijeva Neljapäev 14.00- 14.40 Neljapäev 14.00- 14.40
Ljudmilla Dmitrijeva Põhikool - Kolmapäev 14.45 - 15.30, Gümnaasium - kokkuleppel Kokkuleppel
Marina Dudakova
Irina Elbreht Teisipäev 14.45-15.30 Teisipäev 14.45-15.30
Svetlana Ermakova Teisipaev 7.tund Teisipaev 7.tund
Roksana Faizova Teisipaev 8.tund Teisipaev 8.tund
Vladimir Fesetško
Jevgeni Golovatš
NATALLIA GOLYSHEVSKAJA
Veronika Grünbaum
Diana Gurova
Jana Haljaste
Anne Hindpere-Raudsik Esmaspäev 7.tund Kolmapäev 7-8.tund
Külli Holsting Kolmapäev 7.tund Kolmapäev 7.tund
Maria Ivanova Põhikool - Esmaspäev 14:00 - 14:45; Gümnaasium - kokkuleppel Põhikool - Esmaspäev 14:00 - 14:45; Gümnaasium - kokkuleppel
Paul Jaakson
Svetlana Javorskaja Esmaspäev 14.40-15.20 Esmaspäev 14.40-15.20
Kerli Jeršova Kolmapäev 7.tund Kolmapäev 7.tund
Jelena Kesküla Teisipäev 7.tund Teisipäev 7.tund
Tatiana Khokkonen Kolmapäev 8.tund Neljapäev 8.tund
Marju Kiipus Teisipäev 14.00-14.45 Teisipäev 14.00-14.45
Ljudmila Kjaušene Kolmapäev 15.00-16.00 Kolmapäev 15.00-16.00
Viktoriia Kotsergina
Tatjana Kovš Kokkuleppel Kokkuleppel
Olena Kryvonos Kokkuleppel
Tatjana Kulakovskaja Reede 8.tund (14.05 -14.45) Reede 8.tund (14.05 -14.45)
Katrin Kuusk
Oksana Kyrylchenko
Ellika Lampuu
Liubov Lebedeva
Irina Lelkova Kolmapäev 13.55-14.40 Kolmapäev 13.55-14.40
Margarita Lyutkina Reede 13.15 - 14.00 Reede 13.15 - 14.00
Tatsiana Makarevich
Inna Makovei Kolmapäev 14.45-15.30, paaris Kolmapäev 14.45-15.30, paaritu
Marina Maksimova
Olesja Maramzin
Larissa Markova Kolmapäev 8.tund Neljapäev 8.tund
Natalja Matvejeva (5-7 kl.) - Neljapäeval 13.55-14.40; (9kl.) - Neljapäeval 14.45-15.30 (5-7 kl.) - Neljapäeval 13.55-14.40; (9kl.) - Neljapäeval 14.45-15.30
Julia Melnychenko
Nadežda Minajeva Põhikool - Esmaspäev 14.45 - 15.30; Gümnaasium - Kolmapäev 10.tund Põhikool - Esmaspäev 14.45 - 15.30; Gümnaasium - Kolmapäev 10.tund
Natalja Mironova
Julia Nikiforova Esmaspäev 15.35-16.25 Esmaspäev 15.35-16.25
Zhanna Ocheretniuk Põhikool - Reede 14.05-14.45, Gümnaasium - kokkuleppel Põhikool - Reede 14.05-14.45, Gümnaasium - kokkuleppel
Edgar Oganesjan Kolmapäev 7. tund (13.55-14.40) Reede 8. tund (14.05-14.45)
Elena Ozerova Esmaspäev 8.tund, kab.402
Maura Paglino Teisipäev 5.tund Teisipäev 5.tund
Volha Piashkova
Irina Poverina
Galina Pronina Esmaspäev 8.9.tund ja neljapäev 10.tund Esmaspäev 8.9.tund ja neljapäev 10.tund
Kersti Pruuli
Terje Punab Kokkuleppel reedel 11. tund Kokkuleppel reedel 11. tund
Jurate Ramantsevitšute
Elena Raylyan Teisipäev 7.tund ja neljapäev 8.tund Teisipäev 7.tund ja neljapäev 8.tund
Jüri Saealle Teisipäev 7.tund Teisipäev 7.tund
Ilja Schor
Darja Selivanova Esmaspäev 6. tund + kokkuleppel
Jelena Semendjaeva Neljapäev 14.00-15.30, paaritu Neljapäev 14.00-15.30, paaris
Elvire Sepp Neljapäev 7.tund Neljapäev 7.tund
Katrin Sepp
Anu Sikka Reede 13.30 - 14. 30 Reede 13.30 - 14. 30
Natalja Sizjakina
Svetlana Sizova Kolmapäev 7. tund Kolmapäev 7. tund
Marina Skopitš Reede kokkuleppel
Andrei Smagin Reede 14.00 Reede 14.00
Svetlana Stepnjova Kolmapäev 7.tund Kolmapäev 7.tund
Tatjana Štšeblanova Neljapäev 8.tund Neljapäev 8.tund
Irina Suškevitš Kolmapäev 6. tund (kokkuleppel) Kolmapäev 6. tund (kokkuleppel)
Rein Tammik
Aleksandr Tištšenkov
Žanna Tukia Kokkuleppel
Nadežda Vassiljeva Kolmapäev 7.tund Kolmapäev 7.tund
Gerli Veeleid
Evelin Veiner Kokkuleppel Kokkuleppel
Inge Veiner Kolmapäev 6.tund Kolmapäev 6.tund