11 dec
05 dec

Meie sportlased

15.-17.septembril toimus Olaine´is rahvusvaheline poksiturniir lastele ja noortele “Olaine kauss – 2017”, kuhu olid kokku tulnud sportlased Venemaalt, Valgevenest, Saksamaalt, Poolast, Rootsist, Iirimaalt, Suurbritanniast, Eestist, Lätist ja Leedust.

Meie klubi “Olimp – Maardu Kalev” esindasid sellel võistlusel koolinoorte ja juunioride Eesti meistrid ning medalistid Artur Danilov, Vadim Kitškerkin, Jana Vill, Makar Vdovitšenko ja Artjom Travkin, kes kõik jõudsid finaali näidates meisterlikkust, iseloomu ja võidutahet. Eriti tahaks esile tuua Jana Villi, kes võitis esimeses võitluses Riia poksijat ja finaalis astus vastu kogenud 19aastasele lätlannale, mitmekordsele Läti meistrile. Ehkki meie Jana on alles 15, olid treenerid selle võitlusega nõus, kuna eakaaslastega võisteldes saab Jana tihti loobumisvõite. Treenerite tahtel tuli Janal seekord näidata võidutahet ja tugeva vastase vastu suunatud taktikat. Meie poksija võistles kõik raundid, kuid kohtunik andis sel korral võidu kohalikule sportlasele.

Makar Vdovitšenko saavutas esikoha, teiseks tulid Artur Danilov, Vadim Kitškerkin, Jana Vill ning Artjom Travkin.

Autor: infojuht